Väikeste mustade põrsaste avalik foorum

Väikesed mustad põrsakesed on Eestimaine skillerite clan, kuhu me võtame nii palju liikmeid kui tahame ning sellise totaliga esialgu nagu igaüks on - ole sa total 200 või total 1200, me ei näe selles erinevust. Väikeste mustade põrsakeste eesmärk on üh

Eesti cb 3 arengublogi :)

Share
    Eesti cb 3
    Admin

Postituste arv : 48

Eesti cb 3 arengublogi :)

Postitamine  Eesti cb 3 on Esm Jan 04, 2010 9:21 pm

Tere siis vmpclanni foorum Smile Alustan skilleriga.

Kuna eventi lõppemisaeg tuli lähemale ja lähemale tegin eventi ära.

Esimene asi siis mis teha tahtsin skilleril oli mining.Hakkasin miningut arendama kui avastasin et varrokis on mining kohad ülerahvastatud.Peale närvi minemist ja 100 noobi peale karjumist et nad mulle iron oresid jätaksid läksin ma faladori.Skorpionitega või mis iganes nad on tekkis probleeme.Kui üks kott ironeid oli tehtud leidsin,et seal polegi nii hull miningut teha kui oskad nende eest varjuda.Kõik edenes hästi.Läksin järgmisele tripile ja ilmusin lumbis.Siis taipasin et faladoris ei jäta skorpionid mind rahule ja ka seal ei saa miningut teha.
    Sest seal saan ma koguaeg surma ja faladori ma lumbist koguaeg tagasi ei viitsi kõmpida.Siis läksin ma powerminima ainsasse kohta milles on vähe inimesi THE RIMMINGTON MINE.
    Ja hakkasin seal powerminima.

Mining 30

Power minisin seal 41 mininguni välja

Arvan et ajan mining 60 ära.Mõtlesin et teen crafting guildis gold oredega mining 41-60.Saaks ka kenakese summa.3-4k gold oresid. Milli saaks kätte.Aga selleks vaja craft 40.Kahjuks frees võtab craft raha ja see on asi mida mul sellel kasutajal EI OLE! Loodetavasti varsti craft 40 pilt ja millalgi ka mining 60! KOMMENTEERIGE PALUN JA OLGE MÕNUSAD Cool

Sain craft 40 ära.Polnudgi nii raske.Tegin soft claydega natuke raha ja siis otsin cowhide.Natuke igav oli neid tannida kõrbes aga vähemasti ei läinud nii palju raha.

Peale seda läksin siis crafting guildi golde toksima.Ja üllatus,üllatus see polnudgi nii huvitav kui ma arvasin.Kui ma õigesti arvutasin on mul praegu 125 kotitäit minna.WISH ME LUCK! Wink
    Kui ma kunagi nüüd selle mining 60 ära saan peaks mul olema 3,5k gold oret.See teeb 1,2m-1,3m.Aga kuna on randomid ja saan ka geme oredest peaks 1,5 milli välja pingutama,kui mitte rohkem.
    Loodan mõne päevaga mining 60 ära teha.Pakun nädal max.Kui mining 60 postitan ka pildi palju raha kokku sain.Soovige mulle miningul edu kommenteerige ja olge niisama mõnusad.Homme juba uus aasta nii et edu ja jaksu kõigile uues aastas ja mulle viitsimist et 60 mining goldidega ära teha XD

O1 JAANUAR 2010=Rämeda pohmaka päev
    Sain mining 50 ja pole see gold oredega nii lõbus midagi Razz Lisasin ka price checki palju olen 41-50 mining saanud gold oredega.

Otsustasin et lasen 50-60 mining iron oredega.Vaja läheb ~5k iron oresi.Aga loodan et see on kiirem kui gold ored.Pean muidugi leidma hea koha kus ironit kaevandada.Praegu on mu mõtted Varrock east kaevanduse peal.Powerminingut tehes oleks see kerge aga teiseks kui mininguga raha ei saaks ei teekski ma miningut :-\ Nii et bb powermining.Lasen need 5k iron ore ära. TÜHIASI Very Happy(oi kui see ainult nii oleks.)

03 JAANUAR 2010
    Kahjuks ei suutnud ma ikka seda mining 60 järjest ära teha.Sain 55 miningu.Siin siis mu mining log.Kahjuks kadus aga mining 52 pilt ära :-\

Siis tegin mõned lvlid 30.

Ja tuligi ilus 30 rida.kahjuks mining oli juba suurem Sad

04 JAANUAR 2010[b]
    Nii siis minu tänased tegemised.Kuna homsest hakkab minu skilleri clannil skillwar ajasin ma fm ranked.(Clanni juhib charenses ja soovitan kõikidel skilleritel liituda)
    Oli siis esimene kord kui fist of guthixis fmi tegin ja võin õelda et see on parim koht kus fmi teha Wink

Tänud charensesele kes gratzis!(pildi peal)

Samuti ajasin ma smith 40.Algne plaan oli smith steel baridega 50 ajada aga selleks tuli teha [b]PALJU
    steel bare.Tegin kuskil 1,250 steel bari 300k kasumiga.Nüüd on pangas 900k olemas mis minu arust pole paha algaja f2p skillerile.Aga natuke jäi steel baridest puudu ja juurde ei viitsind oresid osta.Pole mõtet mingi 700 xp pärast al-kharidi steel bare tegema kõmpida ja suht kohe tagasi varroki minna :-\
    Ostsin mõned iron barid ja tuligi lvl ära Cool

total *
    VMP ALGAJA
    VMP ALGAJA

Postituste arv : 7

.

Postitamine  total * on Esm Jan 04, 2010 9:45 pm

Hea algus , jätka samas vaimus ! PS! see pole rs24 .(mõtlen sinu esimest pilti)
    Skyblue City
    VMP ALGAJA
    VMP ALGAJA

Postituste arv : 13

Re: Eesti cb 3 arengublogi :)

Postitamine  Skyblue City on Teis Jan 05, 2010 10:20 am

Väga ilus kasutaja!
    SUlle jõun ma vabalt järgi Very Happy
    Edu .

~ Parimat,
    Brighh
    I EstSkiller
    VMP ZKILLZ0R
    VMP ZKILLZ0R

Postituste arv : 75

Postitamine  I EstSkiller on Teis Jan 05, 2010 11:08 am

ilus acc sul.

edu sulle.
    Lumekahur
    VMP ZKILLZ0R
    VMP ZKILLZ0R

Postituste arv : 67

Postitamine  Lumekahur on Teis Jan 05, 2010 7:48 pm

Ilus skiller aga ma arvan, et see tere RS24 pilt siia foorumisse ei sobi
    Eesti cb 3
    Admin

Postitamine  Eesti cb 3 on Teis Jan 05, 2010 9:10 pm

Lumekahur kirjutas:Ilus skiller aga ma arvan, et see tere RS24 pilt siia foorumisse ei sobi
    Ma copysin kõik rs24st maha nii et relax
    Eesti cb 3
    Admin

Postitamine  Eesti cb 3 on Teis Jan 05, 2010 10:32 pm

Lasin cooki 60!See goal täidetud nüüd fm 50-60 Wink

Mindcreate
    VMP ZKILLZ0R
    VMP ZKILLZ0R

Postituste arv : 65

Postitamine  Mindcreate on Kolm Jan 06, 2010 9:32 am

Congrats cooking 60 puhul ! Smile Edu ja jaksu Wink
    Lumekahur
    VMP ZKILLZ0R
    VMP ZKILLZ0R

Postitamine  Lumekahur on Kolm Jan 06, 2010 11:26 am

Gratzz cook 60 puhul! Edu firemakinguga!
    Eesti cb 3
    Admin

Postitamine  Eesti cb 3 on Kolm Jan 06, 2010 1:18 pm

Tegin fm 50-60.Sellega on ka charensese skillwaril osaletud Smile Nüüd tekkis plaan parem rida frees 60 ajada. Wish me luck!
    Lumekahur
    VMP ZKILLZ0R
    VMP ZKILLZ0R

Postitamine  Lumekahur on Kolm Jan 06, 2010 1:42 pm

Juba fm ka 60 gratzz! mis siis järgmine 60?
    Eesti cb 3
    Admin

Postitamine  Eesti cb 3 on Kolm Jan 06, 2010 1:59 pm

Lumekahur kirjutas:Juba fm ka 60 gratzz! mis siis järgmine 60?
    WC
    Eesti cb 3
    Admin

Postitamine  Eesti cb 3 on Laup Jan 09, 2010 12:15 pm

09.jan.2010

Pole mitu päeva päevikut uuendanud -.-.Ikka tegelen parema rea 60ks tegemisega.Olen siis treeninud puuraidumist Smile Woodcutting on küll kerge level aga mind tüütas ära.Polnud ka nii palju tuju mängida,Kui õues on selline lumi siis kisub sind õue,ja arvuti poole mitte üldsegi ;D Kahjuks hakkab lumi tasapisi ära sulama,aga küll seda juurde tuleb.Teema juurde tagasi. Täna hommikuks sain lõpuks wc 60 ära.

Järgmine 60 vist siis mining.Sellega võiks saada kokku ka 60 smithingu raha.Kes teab võibolla teen natuke ka kasumiga smithi.Aga 40-60 smith küll kasumiga ei viitsi teha.
    Lumekahur
    VMP ZKILLZ0R
    VMP ZKILLZ0R

Postitamine  Lumekahur on Laup Jan 09, 2010 12:23 pm

gratzz wc 60 puhul! Varsti ongi rida 60. edu

Sponsored content

Postitamine  Sponsored content

Esm Juul 16, 2018 8:32 am