Väikeste mustade põrsaste avalik foorum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Väikeste mustade põrsaste avalik foorum

Väikesed mustad põrsakesed on Eestimaine skillerite clan, kuhu me võtame nii palju liikmeid kui tahame ning sellise totaliga esialgu nagu igaüks on - ole sa total 200 või total 1200, me ei näe selles erinevust. Väikeste mustade põrsakeste eesmärk on üh


3 posters

    Teeksin uue ja ilusama/parema foorumi , memberlisti , IRC chati .

    avatar
    99protsenti
    VMP ALGAJA
    VMP ALGAJA


    Postituste arv : 2
    Join date : 30/01/2010

    Teeksin uue ja ilusama/parema foorumi , memberlisti , IRC chati . Empty Teeksin uue ja ilusama/parema foorumi , memberlisti , IRC chati .

    Postitamine  99protsenti Laup Jan 30, 2010 3:02 pm

    Tahate , ma võin teha täitsa tasuta .
    Lumekahur
    Lumekahur
    VMP ZKILLZ0R
    VMP ZKILLZ0R


    Postituste arv : 67
    Join date : 05/01/2010
    Age : 29
    Asukoht : Eesti

    Teeksin uue ja ilusama/parema foorumi , memberlisti , IRC chati . Empty Re: Teeksin uue ja ilusama/parema foorumi , memberlisti , IRC chati .

    Postitamine  Lumekahur Teis Veeb 09, 2010 3:56 pm

    ei ma küll enam uut foorumit ei taha. see on täiesti ok foorum minuarust.
    Eesti cb 3
    Eesti cb 3
    Admin


    Postituste arv : 48
    Join date : 04/01/2010

    Teeksin uue ja ilusama/parema foorumi , memberlisti , IRC chati . Empty Re: Teeksin uue ja ilusama/parema foorumi , memberlisti , IRC chati .

    Postitamine  Eesti cb 3 Teis Veeb 09, 2010 4:44 pm

    Memberlisti võiksid küll teha.Nõustun et see foorum vajab natuke täiustamist ja varsti hakkan sellega ka peale aga foorumit ja kõike ma eriti ei muuda.Irc chatis natukene kahtlen et keegi seal käiks.Ise ei käi kunagi irc's.Selle jaoks on olemas juba runescape cc:Charenses.

    Austusega~Selle foorumi admin~Eesti cb 3

    Sponsored content


    Teeksin uue ja ilusama/parema foorumi , memberlisti , IRC chati . Empty Re: Teeksin uue ja ilusama/parema foorumi , memberlisti , IRC chati .

    Postitamine  Sponsored content


      Laup Apr 27, 2024 12:48 am